Aktualności

04.08 2020

JAROSŁAW SROCZYŃSKI W EXPERT GUIDES COMPETITION AND ANTITRUST 2020

Mec. Jarosław Sroczyński i Kancelaria Markiewicz & Sroczyński zostali ponownie wymienieni w rankingu Expert Guides Competition and Antitrust 2020 w dziedzinie prawo konkurencji i antymonopolowe.

czytaj więcej >

16.07 2020

Komentarz dla Global Competition Review z 15 lipca 2020 r.

Mec. Sroczyński skomentował na gruncie prawa konkurencji skutki warunkowej zgody Komisji Europejskiej na koncentrację PKN Orlen/Grupa Lotos.

czytaj więcej >

WIEDZA

Wieloletnie powiązanie szeregu prawników Kancelarii M&S, z pracą na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz ich ciągłe zaangażowanie w rozwój doktryny prawa, a także wiedza mec. Sroczyńskiego założyciela i pierwszego dyrektora Delegatury Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Krakowie, pozwalają na stwierdzenie, że zespół Kancelarii M&S składa się z ekspertów w zakresie specjalizacji kancelarii.

DOŚWIADCZENIE

Prawnicy Kancelarii M&S posiadają wieloletnie doświadczenie w stosowaniu prawa. Niejednokrotnie byli twórcami precedensowych wykładni prawa pozwalających chronić ich klientów w najdogodniejszy sposób. Doradzali zarówno wielkim przedsiębiorcom jak i organom państwowym.

NOWOCZESNOŚĆ

Kancelaria M&S kładzie nacisk na bezpośredni i elastyczny kontakt z klientem, równocześnie dostosowując się do jego oczekiwań oraz stawiając na praktyczne i szybkie reagowanie na pojawiające się potrzeby.