Aktualności

28.06 2021

MEC. JAROSŁAW SROCZYŃSKI JAKO GLOBAL LEADER W RANKINGU WHO IS WHO LEGAL

M&S rekomendowaną kancelarią w rankingu „WHO IS WHO LEGAL”: mec. Jarosław Sroczyński otrzymał tytuł „GLOBAL LEADER” w obszarze „COMPETITION”. Dziękujemy za wyróżnienie. Więcej na stronie WWL Ranking: https://whoswholegal.com/jaroslaw-sroczynski #whoiswholegal #competition #globalleader

czytaj więcej >

22.06 2021

RANKING KANCELARII „RZECZPOSPOLITEJ” 2021 – KANCELARIA M&S PONOWNIE REKOMENDOWANA W 2 DZIEDZINACH, REKOMENDOWANI PRAWNICY W PRAWIE KONKURENCJI I ANTYMONOPOLOWYM ORAZ W PRAWIE AUTORSKIM I PRAWACH POKREWNYCH.

W XIX edycji ogólnopolskiego rankingu kancelarii prawniczych 2021 organizowanym przez „Rzeczpospolitą”, kancelaria Markiewicz & Sroczynski otrzymała rekomendacje w 2 dziedzinach: 1) Prawo konkurencji i antymonopolowe; 2) Prawo autorskie i prawa pokrewne. Ponadto, prof. Ryszard Markiewicz otrzymał rekomendację w dziedzinie “Prawo autorskie i prawa pokrewne” a Mec. Jarosław Sroczyński w dziedzinie “Prawo konkurencji i antymonopolowe”. Rekomendacje te są udzielane na podstawie wskazań innych prawników. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas wskazali! Więcej o rankingu na stronie Rzeczpospolita: https://rankingi.rp.pl/rankingkancelarii/2

czytaj więcej >

WIEDZA

Wieloletnie powiązanie szeregu prawników Kancelarii M&S, z pracą na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz ich ciągłe zaangażowanie w rozwój doktryny prawa, a także wiedza mec. Sroczyńskiego założyciela i pierwszego dyrektora Delegatury Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Krakowie, pozwalają na stwierdzenie, że zespół Kancelarii M&S składa się z ekspertów w zakresie specjalizacji kancelarii.

DOŚWIADCZENIE

Prawnicy Kancelarii M&S posiadają wieloletnie doświadczenie w stosowaniu prawa. Niejednokrotnie byli twórcami precedensowych wykładni prawa pozwalających chronić ich klientów w najdogodniejszy sposób. Doradzali zarówno wielkim przedsiębiorcom jak i organom państwowym.

NOWOCZESNOŚĆ

Kancelaria M&S kładzie nacisk na bezpośredni i elastyczny kontakt z klientem, równocześnie dostosowując się do jego oczekiwań oraz stawiając na praktyczne i szybkie reagowanie na pojawiające się potrzeby.