Aktualności

25.07 2022

XIII edycja projektu IP STUDENT.

Serdeczne podziękowania dla Koła Naukowego Towarzystwa Sympatyków Prawa Własności Intelektualnej UJ za uczestnictwo w zajęciach i warsztatach w ramach XIII edycji projektu IP STUDENT prowadzonych w tym roku przez Mec. Zuzannę Ochońską. To zawsze duża przyjemność móc podzielić się naszą wiedzą ze studenckim audytorium.

czytaj więcej >

22.06 2022

RANKING „RZECZPOSPOLITEJ” 2022 – M&S REKOMENDOWANĄ KANCELARIĄ W 4 DZIEDZINACH, REKOMENDOWANI PRAWNICY W PRAWIE KONKURENCJI I ANTYMONOPOLOWYM, SPRAWACH KONSUMENCKICH, PRAWIE AUTORSKIM I PRAWACH POKREWNYCH ORAZ WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ I PRZEMYSŁOWEJ.

W XX edycji ogólnopolskiego rankingu kancelarii prawniczych 2022 organizowanym przez „Rzeczpospolitą”, kancelaria Markiewicz & Sroczyński otrzymała rekomendacje w 4 dziedzinach: 1) Prawo konkurencji i antymonopolowe; 2) Sprawy konsumenckie; 3) Prawo własności intelektualnej i przemysłowej; 4) Prawo autorskie i prawa pokrewne. Indywidualne rekomendacje otrzymali: 1) prof. Ryszard Markiewicz (“Prawo autorskie i prawa pokrewne”); 2) dr Michał Markiewicz (“Prawo własności intelektualnej i przemysłowej”); 3) mec. Jarosław Sroczyński (“Prawo konkurencji i antymonopolowe” oraz “Sprawy konsumenckie”). Rekomendacje te są udzielane na podstawie wskazań innych prawników. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali! Więcej o rankingu na stronie Rzeczpospolita: https://rankingi.rp.pl/rankingkancelarii

czytaj więcej >

WIEDZA

Wieloletnie powiązanie szeregu prawników Kancelarii M&S, z pracą na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz ich ciągłe zaangażowanie w rozwój doktryny prawa, a także wiedza mec. Sroczyńskiego założyciela i pierwszego dyrektora Delegatury Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Krakowie, pozwalają na stwierdzenie, że zespół Kancelarii M&S składa się z ekspertów w zakresie specjalizacji kancelarii.

DOŚWIADCZENIE

Prawnicy Kancelarii M&S posiadają wieloletnie doświadczenie w stosowaniu prawa. Niejednokrotnie byli twórcami precedensowych wykładni prawa pozwalających chronić ich klientów w najdogodniejszy sposób. Doradzali zarówno wielkim przedsiębiorcom jak i organom państwowym.

NOWOCZESNOŚĆ

Kancelaria M&S kładzie nacisk na bezpośredni i elastyczny kontakt z klientem, równocześnie dostosowując się do jego oczekiwań oraz stawiając na praktyczne i szybkie reagowanie na pojawiające się potrzeby.