Aktualności

02.11 2020

Jarosław Sroczyński w panelu konferencji konsumenckiej

W dniach 27-28 października 2020 r. odbyła się VII Międzynarodowa Konsumencka Konferencja Naukowa „Reklamacje, mediacje i inne postępowania w sprawach konsumenckich”, zorganizowana przez Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Mec. Sroczyński był uczestnikiem panelu dotyczącego postępowań konsumenckich w sprawach dotyczących produktów codziennego użytku.

czytaj więcej >

27.10 2020

Zuzanna Ochońska została radcą prawnym

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26 października 2020 roku, Zuzanna Ochońska złożyła ślubowanie i została radcą prawnym Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Serdecznie gratulujemy Pani Mecenas!

czytaj więcej >

WIEDZA

Wieloletnie powiązanie szeregu prawników Kancelarii M&S, z pracą na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz ich ciągłe zaangażowanie w rozwój doktryny prawa, a także wiedza mec. Sroczyńskiego założyciela i pierwszego dyrektora Delegatury Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Krakowie, pozwalają na stwierdzenie, że zespół Kancelarii M&S składa się z ekspertów w zakresie specjalizacji kancelarii.

DOŚWIADCZENIE

Prawnicy Kancelarii M&S posiadają wieloletnie doświadczenie w stosowaniu prawa. Niejednokrotnie byli twórcami precedensowych wykładni prawa pozwalających chronić ich klientów w najdogodniejszy sposób. Doradzali zarówno wielkim przedsiębiorcom jak i organom państwowym.

NOWOCZESNOŚĆ

Kancelaria M&S kładzie nacisk na bezpośredni i elastyczny kontakt z klientem, równocześnie dostosowując się do jego oczekiwań oraz stawiając na praktyczne i szybkie reagowanie na pojawiające się potrzeby.