Aktualności

13.05 2020

Sybilla Stanisławska-Kloc Współautorką Artykułu „Prawo autorskie a e-learning w czasie epidemii koronawirusa”

Dnia 12 maja 2020 r. w „Rzeczpospolitej” ukazał się artykuł współautorstwa Sybilli Stanisławskiej-Kloc oraz Wojciecha Machały, zatytułowany „Prawo autorskie a e-learning w czasie epidemii koronawirusa”. Autorzy poruszają w nim problematykę legalnego korzystania z materiałów dydaktycznych w procesie edukacyjnym online. Zobacz artykuł:

czytaj więcej >

29.11 2019

Seminarium antymonopolowe ACC

W dniu 28 listopada 2019 r., Mec. Jarosław Sroczyński wygłosił wykład na seminarium Association of Corporate Counsel Europe (ACC) – organizacji zrzeszającej prawników przedsiębiorstw. Wystąpienie dotyczyło praktycznych aspektów definicji rynku właściwego w prawie antymonopolowym oraz kontroli Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Seminarium miało miejsce na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

czytaj więcej >

WIEDZA

Wieloletnie powiązanie szeregu prawników Kancelarii M&S, z pracą na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz ich ciągłe zaangażowanie w rozwój doktryny prawa, a także wiedza mec. Sroczyńskiego założyciela i pierwszego dyrektora Delegatury Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Krakowie, pozwalają na stwierdzenie, że zespół Kancelarii M&S składa się z ekspertów w zakresie specjalizacji kancelarii.

DOŚWIADCZENIE

Prawnicy Kancelarii M&S posiadają wieloletnie doświadczenie w stosowaniu prawa. Niejednokrotnie byli twórcami precedensowych wykładni prawa pozwalających chronić ich klientów w najdogodniejszy sposób. Doradzali zarówno wielkim przedsiębiorcom jak i organom państwowym.

NOWOCZESNOŚĆ

Kancelaria M&S kładzie nacisk na bezpośredni i elastyczny kontakt z klientem, równocześnie dostosowując się do jego oczekiwań oraz stawiając na praktyczne i szybkie reagowanie na pojawiające się potrzeby.