Aktualności

28.03 2021

NOMINACJE DLA KANCELARII M&S W TRZECH RANKINGACH PRAWNICZYCH

Podobnie jak w latach ubiegłych, kancelaria M&S i Mec. Jarosław Sroczyński otrzymali nominacje w rankingach Chambers Europe 2021, WHO’S WHO LEGAL 2020 and Global Competition Review (GCR 100) 2021, w dziedzinie prawa konkurencji.

czytaj więcej >

01.03 2021

Z głębokim żalem informujemy, że 27 lutego 2021 roku zmarł prof. dr hab. Janusz Barta, związany z naszą kancelarią od chwili jej założenia. Był dla nas wzorem do naśladowania. Profesor Barta był ciepły i życzliwy, pełen mądrości i humoru. Pozostanie zawsze w naszej pamięci.

czytaj więcej >

WIEDZA

Wieloletnie powiązanie szeregu prawników Kancelarii M&S, z pracą na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz ich ciągłe zaangażowanie w rozwój doktryny prawa, a także wiedza mec. Sroczyńskiego założyciela i pierwszego dyrektora Delegatury Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Krakowie, pozwalają na stwierdzenie, że zespół Kancelarii M&S składa się z ekspertów w zakresie specjalizacji kancelarii.

DOŚWIADCZENIE

Prawnicy Kancelarii M&S posiadają wieloletnie doświadczenie w stosowaniu prawa. Niejednokrotnie byli twórcami precedensowych wykładni prawa pozwalających chronić ich klientów w najdogodniejszy sposób. Doradzali zarówno wielkim przedsiębiorcom jak i organom państwowym.

NOWOCZESNOŚĆ

Kancelaria M&S kładzie nacisk na bezpośredni i elastyczny kontakt z klientem, równocześnie dostosowując się do jego oczekiwań oraz stawiając na praktyczne i szybkie reagowanie na pojawiające się potrzeby.